EDU PANDA– cel mai nou proiect al nostru creat pentru a oferi o educație de calitate, dar și un mediu optim pentru învățarea și dezvoltarea armonioasă a copiilor dumneavoastră.

After School – locul unde putem crea legătura dintre timp și spațiu prin activitățile care se vor desfășura sub atenta supraveghere a cadrelor noastre didactice. Copiii dumneavoastră vor fi îndrumați cu profesionalism în rezolvarea temelor, se vor relaxa și vor explora propriul lor potențial creativ, cognitiv și socio-afectiv.
Amplasat într-o zonă foarte bună și accesibilă a orașului Cluj-Napoca, am pregătit un spațiu special amenajat unde copiii se vor simți în siguranță, vor găsi sprijin în cadrele noastre didactice, iar confortul este pe măsură.

Programul After School se adresează copiilor cu vârsta cuprinsă între 6 și 14 ani.

Câteva repere ale programului After School Panda:
• Programul After school Panda oferă elevilor atât consolidarea cunoștințelor, cât și
aprofundarea acestora prin intermediul strategiilor didactice interactive;

• Instrumente moderne pentru rezolvarea conținuturilor: videoproiector, table smart;

• Cadre didactice calificate, pasionate, empatice și cu o bogată experiență în educație, atmosferă prietenoasă;

• Siguranța și confortul copilului dumneavoastră sunt importante pentru noi.